• Ви знаходитесь тут:

• Електронна реєстрація дітей в ДНЗ

ІНФОРМАЦІЯ

про Порядок електронної реєстрації дітей для зарахування

в заклади дошкільної освіти (далі - ЗДО) м. Запоріжжя

1. Для самостійного подання електронної заявки Вам необхідно зайти на сайт «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади» http://reg.isuo.org/, ознайомитись з Інструкцією по електронній реєстрації для батьків.
2. Занесення відомостей у заявку здійснюється виключно державною мовою(як написано у відповідних документах (Свідоцтві про народження, довідці про пільги тощо).
3. Для реєстрації дитини в Реєстрі заявником мають бути надані відомості про дитину за встановленою формою із даними про одного з батьків та зазначенням контактних даних (Вашої електронної пошти та телефонів – міський, мобільні).
4. Внесення до Реєстру відомостей про дітей здійснюється у такий спосіб:
  • Батьки або особи, які їх замінюють, вносять необхідні відомості та прикріплюють скан-копію Свідоцтва про народження дитини (у випадку, якщо є пільги щодо влаштування до ЗДО – скан-копію документа, що підтверджує пільги). За умови внесення всіх необхідних даних та відповідності їх прикріпленим скан-копіям заявка отримує постійну реєстрацію за первинною датою подання заявки.
  • Батьки або особи, які їх замінюють, вносять необхідні відомості до Реєстру без скан-копії Свідоцтва про народження дитини (без скан-копії документа, що підтверджує пільги), протягом 10 днів з дня подання заявки звертаються до реєстратора ДНЗ або до територіального реєстратора для підтвердження достовірності внесених відомостей з оригіналами документів.
  • Якщо відомості, зазначені у заявці, відповідають оригіналам документів, то заявка отримує постійну реєстрацію в Реєстрі за первинною датою подання електронної заявки.
5. Реєстрація до вікових груп здійснюється станом на 01 вересня року, обраного в заявці.
6. Заявник має можливість обрати лише один ДНЗ для реєстрації своєї дитини.
7. Заявка буде відхилена з Реєстру у випадках, якщо:
  • Відомості вказані не державною мовою або відмінні від даних у документах;
  • Дані в обов’язкових для заповнення полях відсутні;
  • Протягом 10 днів з дня самостійного подання заявки батьки не звернулись до реєстратора ЗДО (територіального реєстратора) для підтвердження достовірності внесених відомостей з оригіналами документів.
Контактні дані:
Реєстратор ДНЗ №282: Дмитренко Оксана Вікторівна
Територіальний реєстратор (територіальний відділ освіти Хортицького району):
Павлєєва Світлана Володимирівна, т. 286-26-20 (пон. 10.00 – 12.00, чт. 15.00 – 17.00)

/Files/images/den-rossiiskogo-interneta.jpg