• Ви знаходитесь тут:

Матеріально - технічне забезпечення

Обладнання та оснащення навчально-виховного процесу у дошкільному закладі здійснюється відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту", Типового переліку обов'язкового обладнання навчально-наочних посібників та іграшок у дошкільних навчальних закладах, затвердженого наказом МОН України від 11.09.2002 року №509, методичних рекомендацій "Підбір і використання іграшок для дітей раннього віку у дошкільних навчальних закладах" від 17.03.2006 року № 1/9-153 та методичних рекомендацій МОН України від 18.07.08 №1/9- 470 "Підбір і використання іграшок для дітей дошкільного віку в дошкільних навчальних закладах"

Ігрова діяльність

Фізична діяльність

Трудова діяльність

Ознайомлення з навколишнім світом та розвиток мови

Ознайомлення з природою

Формування елементарних математичних уявлень

Образотворче мистецтво

Конструювання

Музичне виховання

Технічні засоби навчання

В середньому по ЗДО 65%

Забезпечення іграшками відповідно до Методичних рекомендацій "Підбір і використання іграшок для дітей дошкільного віку в дошкільних навчальних закладах", "Підбір і використання іграшок для дітей раннього віку у дошкільних навчальних закладах":

Ігрова діяльність

Ляльки. Фігурки людей і тварин

Предмети лялькового вжитку

Транспорт, техніка, споруди, інструмент імітаційний

Іграшки для ігор з піском, водою та снігом

Настільні ігри

Сенсорні іграшки