• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Основи безпеки життєдіяльності

Одним із важливіших завдань в дошкільному закладі педагогічний колектив вважає формування у вихованців основ безпечної життєдіяльності. Проблема безпеки життєдіяльності розглядається педагогічним колективом як базисна потреба кожної людини. Тому колектив дошкільного закладу приділяє багато уваги цілеспрямованому формуванню у дітей ціннісного ставлення до власного здоров`я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя.

В дошкільному закладі в системі проводяться тематичні тижні з безпеки життєдіяльності «Безпека дорожнього руху – це життя!», «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» та інші.

Для пропаганди питань надзвичайних ситуацій та захисту від їх наслідків, попередження дитячого травматизму в ДНЗ створені куточки ОБЖД, які допомагають вести просвітницьку роботу серед батьків та персоналу дошкільного закладу.

В ДНЗ оформлено куточок «Абетка безпека», де забезпечено періодичну змінність наочного матеріалу. Періодично, здійснюючи цільове спостереження в куточку безпеки, вихователь має можливості закріпити поняття дітей про ту чи іншу ситуацію, закріпити навички їх поведінки. Два рази на рік відбувається практичне заняття з евакуації учасників навчально-виховного процесу.

В ДНЗ є в наявності поверхові плани-схеми евакуації учасників навчально-виховного процесу на випадок виникнення пожежі, які погоджені з начальником Хортицького головного управління МНСВ Запорізькій області. В кожному приміщенні, групі вивішені плани-схеми евакуації учасників навчально-виховного процесу на випадок виникнення пожежі, затверджені керівником.

Робота з забезпечення безпеки життєдіяльності дошкільного навального закладу №282 «Олеся» та учасників навчально-виховного процесу здійснюється згідно з нормативними документами.

Кiлькiсть переглядiв: 339