/Files/images/objd/plakat z pozhezhnoyi bezpeky.gif

Як побачиш десь горить:

Мусиш ти в ту саму мить

До пожежників дзвонити

Про пожежу ... (сповістити)

Вивчіть правила пожежні.

Будьте завжди обережні.

Знає хай дитина кожна

Жартувать з вогнем ... (не можна)

А якщо трапилась біда.

Що ви будете робити ?

Не ховатись у куток,

а вогонь мерщій (гасити)

Якщо вогонь іще малий

Чашкою води залий .

А якщо вогонь не згас і багато диму -

Вибігай з кімнати враз

Із дітьми малими.

Всіх, хто є у домі.

Швидше клич на поміч !

Пригоди сірника

(маленька казочка)

Жив-був у коробочці сірничок на ім'я Спалах. «Може, я стану кому-небудь у нагоді», - подумав Спалах і викотився з коробки. По дорозі йому зустрівся Півник. Він вирішив взяти Спалаха з собою в гості до Мурки. Але сірничок згадав знайомий «Тілі - бом» і відмовився йти з Півником.

Потім з сірничком захотіли погратися мишенята біля сухого хмизу. Але вони не вміли обережно поводитися з сірниками, і Спалах не погодився товаришувати з ними.

Нарешті, сірничка знайшов маленький Івасик. Він знав, що сірники - не іграшки, і віддав його мамі. «Дуже добре, - сказала мама, - буде чим розпалити піч».

«Я знадобився!» - вигукнув радісно сірничок і спалахнув. Добре приносити корись!

Сірники - не іграшки

Була маленька дівчинка Оленка. Якось вона взяла в руки сірники та й запалила вогонь. Але в цей час Оленку покликав брат Василько. Дівчинка кинула сірники на підлогу тай побігла до нього. Вогонь почав розгоратися. Василько це побачив, схопив телефон та зателефонував 101.

Через 5 хвилин приїхали пожежні і загасили пожежу.

Діти, пам’ятайте, що бавитися з сірниками - небезпечно для вашого життя!

Коли Олі не було вдома

Оля ніколи не розлучалась з своїми іграшками, але одного разу вона пішла в цирк. А поки її не було вдома, трапилось ось що...

Ведмежатко забрело на кухню, взяло сірники, запалило один і само не помітило, як вся коробка спалахнула, і вогонь сильно обпік йому лапи.

Лялька Ніна в цей час вирізала із паперу прапорці. Відчувши запах диму, вона побігла на кухню, але забула покласти ножиці на стіл, спіткнулась під час бігу, впала і поранила собі руку.

Рудик хотів полікувати своїх друзів, заліз в аптечку і взяв ліки, що стояли найближче. Красиві яскраві кульки йому сподобались, і він їх проковтнув. «Ой, ой, ой, як пече в середині! Як крутиться голова!» - завив Рудик і почав качатися по килиму.

«Що там трапилось? - подумав Слон. Зроблю я світло яскравішим!» і тільки доторкнувся до розетки, як його щось боляче вдарило. Тут надійшла Оля.

«Ні, - подумала вона, - ніколи не буду залишати малюків одних!». Дівчинка пояснила іграшкам, що не можна гратися з небезпечними предметами.