• Ви знаходитесь тут:

• Прийом дітей до дошкільного навчальног закладу

Заклад дошкільної освіти № 282 «Олеся» проводить прийом дітей в групи раннього та дошкільного віку. Для оформлення дитини необхідно мати направлення Територіального відділу освіти Хортицького району. Прийомний день понеділок з 10-12: четвер з 14-17

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює керівник ЗДО на підставі:

- направлення ТВО;

-заяви батьків або осіб, які їх замінюють;

-копія свідоцтва про народження (згідно з оригіналом);

-копія пільгового посвідчення (за наявністю)

- медична довідка про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти; довідка дільничого лікаря про епідеміологічне оточнення;

-копія картки профілактичних щеплень, форма №063/о (згідно з оригіналом0

Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Відрахування дитини з закладу дошкільної освіти здійснюється:

• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

•на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;

• у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Адміністрація дошкільного навчального закладу письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

Для зарахування дитини до ЗДО №282 необхідно подати наступні документи:

1. Заява батьків або осіб, які їх замінюють що до влаштування дитини до дитячого закладу.

2. Медична довідка дитини з проходженням всіх спеціалістів певної форми (до вступу в ДНЗ).

3. Виписка із медичної карти, карта профілактичних щеплень.

4. Ксерокопія свідоцтва про народження дитини.

5. При наявності пільг - документи, що їх підтверджують.

6. Батькам необхідно мати паспорт і свідоцтво про народження дитини.